Etagebord barockstil

258884

ETAGEBORD, tidigt 1900-tal, barockstil, spiralsvarvade hörnstolpar, höjd 75, 45x68 cm

Bruksslitage, senare bemålning

Rum 4

Etagebord barockstil

Budhistorik (10 bud)
1391056
1 600
1391885
1391056
1 400
1391881
1 300
1391056

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.