Byrå sengustaviansk

258872

BYRÅ, sengustaviansk, mahogny, med marmorskiva, mässingsbeslag, bakomliggande lådor i översta lådan, 85, 107x57 cm, nyckel finns

Lagningar, senare marmorskiva, nagg, något maskstungen, senare beslag

Rum 2

Byrå sengustaviansk

Budhistorik (10 bud)
1392097
6 800
1391771
6 600
1392093
6 600
1391771
6 400
1391644
6 200

Slutpris SEK:
6 800
656 EUR, 745 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.