Banketter Karl Johan

258864

BANKETTER, 1 par, 1800-talets mitt, Karl-Johan, svarvade trapetetser, sabelformade ben, läderklädda sitsar, sitthöjd ca 42 cm

Senare bemålning, slitage, trapetser något lösa

Rum 14

Banketter Karl Johan

Budhistorik (2 bud)

1388224
1386757

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.