Pablo Picasso

258839

PICASSO, Pablo (1881-1973), efter: PORTRÄTT, "Frederic Joliot Curie", litografi, signerad och daterad i trycket Picasso 26.2.59., numrerad med blyerts 416/1000, bladmått ca 37,5x27,5 cm

Rum 4

Pablo Picasso
Budhistorik (15 bud)
1391732
1391700
950
1391731
900
1391700
850
1391730

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.