Sam Uhrdin Flicka vid eldstad

258837

UHRDIN, Sam (1886-1964): Flicka vid eldstad, signerad Sam Uhrdin, olja på duk, 72x90 cm

Konst

Rum 8

Sam Uhrdin Flicka vid eldstad

Budhistorik (13 bud)
1409752
4 400
1409749
4 200
1408540
1408539
3 800
1406777
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.