Ljusstakar ett par 1800-tal

258820

LJUSSTAKAR, 1 par, empire, förgylld samt patinerad brons, höjd 21 cm

Slitage

Belysning, Ljusstakar

Monter 5

Ljusstakar ett par 1800-tal

Budhistorik (35 bud)
1410364
8 400
1410367
8 400
1410364
8 200
1410365
8 000
1410364
7 800

Slutpris SEK:
8 400
801 EUR, 901 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.