Madeleine Pyk akvarell

258817

PYK, Madeleine (född 1934): Interiör med trubadur, signerad M Pyk, akvarell, 23x15 cm

Konst, Måleri

Rum 17

Madeleine Pyk akvarell

Budhistorik (16 bud)
1391668
1391683
950
1391668
900
1391681
850
1391668

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.