Piedestaler

258813

PIEDESTALER, 2 st, 1900-talets första hälft, skivor i marmor, förgyllda, dekor i bl a pärlstav, avslutade i tassformade fötter, höjd 66 resp 71 cm

Rum 8

Piedestaler

Budhistorik (24 bud)
1391954
2 400
1391953
1391950
1391946
1 900
1391925
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.