Konsolbord och spegel

258812

KONSOLBORD med SPEGEL, rokokostil, 1900-tal, färgylld, dekor i pastellage, halvmåneformad skiva i sten

Bordet med skador

Rum 5

Konsolbord och spegel

Budhistorik (17 bud)
1392059
1392077
1392059
950
1392064
900
1392059
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.