Holger Hvitfeldt Jerichau oljemålning

258803

HVITFELDT JERICHAU, Holger (Danmark 1861-1900): Medelhavsmotiv, signerad Holger H Jerichau, olja på duk, ca 55x39 cm

Kanter med obetydliga färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 5

Budhistorik (6 bud)
1391582
1391581
1391319
1390183
950
1386310

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.