Lasse Åberg bulldog med golfklubba

258796

ÅBERG, Lasse (född 1940): Bulldog med golfklubba, signerad och numrerad 262/290 färglitografi, 53x41 cm

Rum 11

Budhistorik (11 bud)
1391987
750
1388811
700
1391225
700
1388811
650
1391224
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.