Skåp 1950/60-tal

258788

SKÅP, 1950/60-tal, fanerat i teak, svärtade handtag samt ben, bakomliggande inredning i form av hyllplan samt lådor, höjd 123, 115x42 cm

Rum 5

Skåp 1950/60-tal

Budhistorik (25 bud)
1392234
1391585
1391585
1 900
1392216
1 800
1391585
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.