Skrivskåp

258783

SKRIVSKÅP, 1800-tal, ek, snedklaff med bakomliggande inredning, tre lådor, mässingsbeslag, höjd ca 197, 124x54 cm

Slitage, nycklar saknas

Rum 5

Skrivskåp

Budhistorik (10 bud)
1391653
1391652
3 800
1390605
3 200
1390604
2 800
1389114

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.