Georges Braque, fotolitografi efter förlaga

258765

BRAQUE, Georges (Frankrike 1882-1963), efter: Carnets Intimes: Femme, fotolitografi, 1955, signerad och numrerad Georges Braque 5/75, 34x23 cm, tryckt av Mourlot, utgiven av Verve

Rum 17

Budhistorik (5 bud)
1398350
1398348
1397470
1 900
1391428
1 800
1391407

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.