George Braques fotolitografi efter förlaga

258760

BRAQUE, Georges (Frankrike 1882-1963), efter: Carnets Intimes: Torero, fotolitografi, 1955, signerad och numrerad Georges Braque 5/75, 34x23 cm, tryckt av Mourlot, utgiven av Verve

Rum 17

Budhistorik (2 bud)

1391426
1 700
1391408

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.