Peter Dahl oljemålning

258759

DAHL, Peter (född 1934): "Tomteboda I", signerad och daterad Peter Dahl -96, olja på duk, 60x73 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

Peter Dahl oljemålning

Budhistorik (32 bud)
1392175
46 000
1392178
44 000
1392175
42 000
1392177
40 000
1392175
39 000

Slutpris SEK:
46 000
4 439 EUR, 5 042 USD
Utropspris SEK:
16 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.