Skåp i gustaviansk stil

258757

SKÅP, 2-delat, gustaviansk stil, 19/2000-tal, gråmålat, Blomstermåla Åfors möbelfabrik AB, invändigt med hyllplan, front med 2 lådor, höjd 180, 105x44 cm

Stötskador

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att avhämta vid Utlämningen Stötskador

Rum 1

Skåp i gustaviansk stil

Budhistorik (21 bud)
1391632
5 000
1391635
4 800
1391632
4 600
1391633
4 400
1391632
3 800

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.