Serveringsvagn

258756

SERVERINGSVAGN, på hjultrissor, 1900-talets mitt, stomme i förkromat stål, med två brickor, höjd 63 cm

Smärre slitage

Rum 17

Serveringsvagn

Budhistorik (9 bud)
1398111
750
1397967
700
1398110
700
1397967
550
1397964
500

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.