Matbord / Salongsbord i Karl Johan

258752

MATBORD / SALONGSBORD med två iläggsskivor, Karl Johan, mahognyfanér, höjd 75, diameter 115, iläggsskivorna 51 cm vardera, totallängd 217 cm

Foten med torrsprickor och fanérskador, iläggskivorna ej fanerade

Rum 5

Budhistorik (27 bud)
1391553
6 200
1391548
6 000
1391552
5 800
1391548
5 400
1391551
5 200

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.