Gustav Magnusson oljemålning

258728

MAGNUSSON, Gustav (1890-1957): Flicka på bänk, signerad Gust Magnusson, olja på pannå, 50x61 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Gustav Magnusson oljemålning

Budhistorik (18 bud)
1387310
1386705
1387309
1386705
950
1387308
900

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.