Stolar 4 st Danmark

258718

STOLAR, 4 st, 1900-talets mitt, Danmark, teak, klädda med "Teheran" Josef Frank, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

Rum 6

Stolar 4 st Danmark

Budhistorik (12 bud)
1391059
4 400
1391020
4 200
1391020
3 400
1390836
3 200
1390831

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.