Gunnar Johnsson färglitografi

258709

JOHNSSON, Gunnar (1917-2007): Abstrakt komposition, signerad G Johnsson, 25/275, färglitografi, bladmått ca 73x62 cm

Fack 9

Gunnar Johnsson färglitografi
Budhistorik (1 bud)

1385964
2014-08-05 12:46:24

2014-08-13 kl 20:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.