Bengt Lindström färglitografi

258708

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 175/490, färglitografi, 49x70 cm

Gulnad

Rum 10

Bengt Lindström färglitografi
Budhistorik (9 bud)
1391163
650
1390958
600
1387078
550
1390957
550
1387078
500

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.