PA Persson oljemålning

258705

PERSON, PA (18/1900-tal): Målaren i det fria, signerad P.A. Person, olja på pannå, 37x59 cm

Konst, Måleri

Rum 14

PA Persson oljemålning

Budhistorik (11 bud)
1390566
1 600
1390886
1390566
1 400
1390833
1 300
1390566

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.