Karl-Axel Pehrson oljemålning

258704

PEHRSON, Karl-Axel (1921-2005): "Skelettblad", signerad och daterad Skelettblad. K. A. Pehrson. 70, olja på duk, 42x72 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Karl-Axel Pehrson oljemålning

Budhistorik (17 bud)
1391116
12 000
1391113
11 500
1391111
11 000
1391093
10 500
1391047
10 000

Slutpris SEK:
12 000
1 158 EUR, 1 315 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.