Ulf Greder oljemålning

258702

GREDER, Ulf (född 1949): "Edgware Station", signerad Greder, olja på duk, 27x35 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Ulf Greder oljemålning

Budhistorik (12 bud)
1389745
1386778
1388198
1386778
1 900
1388197
1 800

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.