Dosa masurbjörk

258697

DOSA, 1800-tal, masurbjörk, skuren dekor i form av figurer, längd 15,5 bredd 10 cm

Smärre skador

Diverse

Monter 23

Dosa masurbjörk

Budhistorik (12 bud)
1390873
1390414
750
1390871
700
1390414
650
1388780
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.