Oskar Bergman färglitografi

258695

BERGMAN, Oskar (1879-1963): Stadsmotiv, signerad Oskar Bergman, 204/260, färglitografi, 52x40 cm

Fack 9

Oskar Bergman färglitografi
Budhistorik (1 bud)

1387116
2014-08-07 14:52:23

2014-08-13 kl 17:45
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.