Lasse Åberg

258694

ÅBERG, Lasse (född 1940): Musse och Pluto, signerad och daterad Lasse Åberg -98, grafiskt blad, bladmått, ca 66x48 cm, ramad

Fack 12

Lasse Åberg

Budhistorik (14 bud)
1386412
900
1389896
900
1386412
850
1389895
1386412
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.