Leon Fagercrantz oljemålning

258693

FAGERCRANTZ, Leon (Alfhild Leonard 1866-1935): Skånegård med gäss, signerad Leon Fagercrantz, olja på pannå, 29x37,5 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Leon Fagercrantz oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1389541
500
1390222
450
1389541
1388744
1388436

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.