Anders Engman akryl på pannå

258689

ENGMAN, Anders (född 1933): "Papillon", signerad och daterad a tergo Anders Engman 1996, akryl på pannå, 40x60 cm

Konst, Måleri

Rum 17

Anders Engman akryl på pannå

Budhistorik (5 bud)
1391098
1390377
1387544
1386236
1386076

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.