Peter Dahl färglitografi

258688

DAHL, Peter (född 1934): Dansande kvinnor, signerad och daterad Peter Dahl 79, 48/250 färglitografi, bladmått ca 58x43,5 cm, ramad

Fack 1

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (27 bud)
1390719
1390718
1 900
1390717
1 800
1390692
1 700
1390716
1 700

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.