Peter Dahl färglitografi

258687

DAHL, Peter (född 1934): Dansande par, signerad och daterad Peter Dahl 79, 47/250 färglitografi, bladmått ca 60x43 cm, ramad

Fack 1

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (14 bud)
1390774
1390776
1390774
950
1390775
900
1390774
750

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.