Ljusstakar Nils Eric Justelius

258682

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, stämplade Nils Eric Justelius, Eksjö 1864, höjd 14 cm

Lagningar

Belysning, Ljusstakar

Monter 23

Budhistorik (15 bud)
1390955
2 400
1390937
1390905
1390905
1 700
1390785
1 600

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.