Frans Wilhelm Odelmark akvarell

258681

ODELMARK, Frans Wilhelm (1849-1937): Köksinteriör med munkar, akvarell, signerad F. W. Odelmark, ca 57x44,5 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (16 bud)
1390504
1 400
1390054
1 300
1388242
1388841
1388242

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.