Göran Brunius oljemålning

258680

BRUNIUS, Göran (1911-2006): Bergslandskap, signerad GB, olja på duk, ca 60x38 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Göran Brunius oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1388212
1385856

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.