Oidentifierad konstnär

258679

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Vietnam, 1900-tal): Landskapsvy, bemålat siden, signerad Nguyen Dien Chuy, ca 38x57 cm

Konst

Rum 4

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (4 bud)

1390901
1388219
1390899
1388219

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.