Oidentifierad konstnär

258677

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kvinna med harpa, signerad A Rahimi, olja på duk, 59x45 cm

Obetydligt färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 3

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (13 bud)
1390882
950
1390880
900
1390879
850
1390875
1390877
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.