Stolar 1950-tal

258676

STOLAR, 10 st, 1950-tal, svartlackerade stommar, karmar i trä, klädsel i grön galon, stapelbara

Slitage

Rum 6

Stolar 1950-tal

Budhistorik (8 bud)
1390887
750
1390835
700
1390835
550
1387750
500
1390577
450

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.