Oidentifierad konstnär

258675

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kvinna med mandolin, signerad A Rahimi, olja på duk, 59x45 cm

Konst

Rum 3

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (11 bud)
1390932
1 700
1390928
1 600
1390928
1 300
1390931
1390928
750

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.