Stolar 1950-tal

258673

STOLAR, 10 st, 1950-tal, svartlackerade stommar, karmar i trä, klädsel i grön galon, stapelbara

Slitage

Rum 8

Stolar 1950-tal

Budhistorik (20 bud)
1390858
1 600
1390878
1390858
1 400
1390869
1 300
1390858

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.