Gunnar Zetterström oljemålning

258668

ZETTERSTRÖM, Gunnar (1902-1965): Utsikt mot stadshuset, signerad G Zetterström, olja på pannå, ca 20x28 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (8 bud)
1390793
600
1390618
550
1388216
500
1389570
500
1388216
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.