Piedestal Rörstrand

258660

PIEDESTAL, jugend, Rörstrand, porslin, dekor i form av näckrosor, höjd 86, diameter 34 cm

Nagg, lagningar

Keramik/Porslin

Rum 1

Piedestal Rörstrand

Budhistorik (11 bud)
1391216
1386575
1 900
1386441
1 800
1386527
1 800
1386441
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.