Lockurnor

258659

MINIATYRURNOR, 1 par, 1900-talets första hälft, hänklar i form av fåglar, liv med figurscener, delvis förgylld, höjd ca 19 cm

Lagningar på 4 dekorelement

Ändringar/tillägg
lagningar på 4 dekorelement

Keramik/Porslin

Monter 23

Lockurnor

Budhistorik (27 bud)
1391104
1391102
2 800
1391103
2 600
1391102
2 400
1391100

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.