Miniatyrmålningar

258657

MINIATYRMÅLNINGAR, 2 st, 1800-tal, landskapsvyer, signerade Natali, ca 8,5x6,5 cm

Konst, Måleri

Monter 32

Miniatyrmålningar

Budhistorik (2 bud)

1389947
600
1386006

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.