Oidentifierad konstnär oljemålning

258656

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Vinterlandskap med väderkvarn, olja på pannå, otydligt signerad, ca 29x41 cm

Renoverad, retuscher

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (5 bud)
1391079
850
1391078
450
1391052
1387857
1385928

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.