Klaffbord

258655

KLAFFBORD, STOLAR, 1 par, 1800-tal, Karl Johan-stil, fanér i mahogny, bordets sarg med låsbar låda, nyckel medföljer, uppfällbara klaffar, höjd ca 76, 65x92-152, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, bordets skiva med repor, senare klädsel

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer, avhämtas vid Utlämningen

Rum 5

Klaffbord

Budhistorik (5 bud)
1390264
550
1388205
500
1388205
1389935
1388205

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.