Spegel med konsolbord Karl Johan-stil

258654

SPEGEL MED KONSOLBORD, sent 1800-tal, Karl Johan-stil, mahogny, spegelns höjd 170 cm, bordets mått höjd 82, 83x40 cm

Smärre fanérskador

Speglar

Rum 5

Budhistorik (14 bud)
1390381
1390380
1390368
1390379
950
1390368
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.