Oljemålning Francis Muschamp bergslandskap

258648

MUSCHAMP, Francis (verks. 1865-1881): Bergslandskap med bäck, signerad F. Muschamp, olja på duk, 69x50 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (12 bud)
1391074
2 400
1391058
1390758
1390757
1 900
1390756
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.