Grafiskt blad Axel Salto Danmark

258647

SALTO, Axel (1889-1960): Fäktstudie, signerad Salto, 82/260, färglitografi, 58x33 cm

Fack 6

Budhistorik (2 bud)

1390524
1388709

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.